Listki piorące i zmiękczające Chusteczki wyłapujące kolor Chusteczki wybielające Chusteczki wyłapujące kolor i odplamiające Chusteczki do suszarek automatycznych

Chusteczki wyłapujące kolor

Każdemu z nas choć raz zdarzyło się, że wrzucił do pralki jasne pranie, a wyciągnął kolorowe. Okazało się, że gdzieś wśród jasnego prania zawieruszyła się kolorowa tkanina. Zdarza się, że również prawidłowo segregowane kolorowe pranie wychodzi z pralki z niespodziankami z winy jakiejś mocno farbującej tkaniny.
Z chusteczkami SMART Wash wyłapującymi kolor takie niespodzianki nie będą miały miejsca. Chusteczka działa na uwalniane pod wpływem ciepłej wody barwniki jak magnes - przyciąga je i skutecznie absorbuje. Co więcej, używając odpowiednią ilość chusteczek SMART Wash, można w niskiej temperaturze (30 oC) pozwolić sobie na bezpieczne niesortowane pranie ubrań!

Koniec z barwiącymi ubraniami!

Barwiące tkaniny mogą być bardzo uciążliwe podczas wykonywania codziennego prania. Do tej pory wymagały one czasochłonnego segregowania na podobne kolory. Z chusteczkami wyłapującymi kolor można bez obaw prać razem nawet kolorowe ubrania.

Podczas prania kolorowych tkanin, gorąca woda i detergent wypłukują barwniki z ubrań, które przedostają się do wody. Kolory mieszają się, farbując inne tkaniny i tracąc intensywność. Chusteczki wyłapujące kolor zostały stworzone specjalnie po to, aby uniknąć problemów związanych z barwiącymi tkaninami. Z chusteczkami wyłapującymi kolor możesz bez obaw prać kolorowe ubrania. Mogą być używane zarówno do prania w pralce jak i do prania ręcznego. Chusteczki wyłapujące kolor są biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska.

Sposób użycia

  1. Umieść jedną chusteczkę w bębnie pralki przed włożeniem prania. Użyj 3-4 chusteczek w przypadku prania ubrań nowych, ciemnych bądź ze skłonnością do tracenia barwnika.
  2. Użyj detergentu do prania jak zwykle i nastaw cykl prania.
  3. Po zakończonym praniu wyrzuć chusteczkę.

WSKAZÓWKI: W celu zapewnienia optymalnego działania chusteczek wyłapujących kolor, zaleca się używać do prania ubrań mających skłonność do barwienia 3-4 chusteczek. Zaleca się pranie nowych ubrań kolorowych oddzielnie przez co najmniej 6-7 pierwszych prań. Używanie chusteczek wyłapujących kolor pozwoli zaoszczędzić czas i wyeliminować ryzyko niechcianego zabarwienia tkanin.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Ciemne ubrania wykonane np. z jeansu lub ręczniki powinny być prane osobno. Zawsze postępuj według wskazań producenta na metce. Skuteczność chusteczek wyłapujących kolor nie jest gwarantowana w przypadku prania większych, ciemnych tkanin, ze skłonnością do utraty koloru. Nowe ubrania powinny być zawsze prane oddzielnie, gdyż mogą tracić większą ilość barwnika. Należy zachować szczególną uwagę w przypadku prania ubrań białych i kolorowych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.