Badź SMART!

Produkty SMART Wash uczynią pranie najprostszą czynnością domową i jednocześnie najprzyjemniejszym obowiązkiem. Linia produktów SMART wash została stworzona z myślą o rodzicach, którzy w dzisiejszych zabieganych czasach muszą odnaleźć równowagę pomiędzy pracą i obowiązkami domowymi a czasem spędzanym z dziećmi.

Rób pranie tak, by Twoje dziecko poczuło różnicę... by więcej czasu zostało Ci dla Twojego dziecka.

Dotychczas pranie kojarzy się przeważnie z ciężkim opakowaniem proszku czy płynu do prania i do płukania, które najpierw trzeba dźwigać ze sklepu, a potem znaleźć na nie bezpieczne miejsce w domu.

Dziś to wszystko mieści się w ważącym najwyżej 50 gram opakowaniu SMART Eco Wash listków piorących i zmiękczających 2w1 które zmieści się do torebki podczas spaceru lub małej siatki na zakupy, a w domu znajdzie swoje miejsce w najmniejszej szafce czy szufladzie.

Warto wiedzieć

Pamiętaj, aby zawsze umieszczać listek w bębnie pralki PRZED włożeniem prania. To ważne ze względu na rozpuszczalność listków. Kiedy bęben napełnia się wodą, w tym samym momencie listek SMART Eco Wash rozpuszcza się całkowicie, nawet w zimnej wodzie, uwalniając aktywne składniki. Dzięki temu na końcu cyklu prania detergent jest dokładnie wypłukany, a pranie pozostaje czyste i świeże.

1 listek = 1 pranie

Ponieważ listki SMART Eco Wash są już odmierzone zapewniając odpowiednią ilość detergentu możesz mieć pewność, że używasz właściwej ilości detergentu za każdym razem!

Wybierając produkty do prania SMART Wash wierzysz w prawdę, że dzieciom należy się dzieciństwo. Stare porzekadło mówi „Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko”. Zgadza się! Dzieciom potrzebna jest swoboda, aby mogły po swojemu odkrywać świat -zaprzyjaźnić się z przyrodą, pokochać zwierzęta, polubić smak owoców zerwanych prosto z drzewa, poznać mieszkańców gleby, poczuć duch rywalizacji na szkolnej murawie. Wszystkie te doświadczenia budują osobowość Małego Człowieka, która od pierwszych dni jego życia podlega szybkim i intensywnym przemianom. W tym procesie to rodzice są moderatorem, często stając przed trudnymi decyzjami. Jedna z nich to wybór bezpiecznego detergentu, który poradzi sobie ze skutkami dziecięcych trudów poznawczych i radosnych zabaw na łonie przyrody. Listki piorące i zmiękczające SMART Eco Wash to bezpieczny, wygodny i pewny wybór dla całej rodziny. Listki SMART Eco Wash 2w1 dbają o ubrania zachowując trwałość ich kolorów oraz pozostawiając je miękkie bez konieczności używania płynu zmiękczającego. To jedyny tak wygodny detergent, który można zabrać w rodzinną podróż bez obciążania bagażu. Zmieniamy pranie na SMART.

Atopowe Zapalenie Skóry (AZS)

Inaczej egzema atopowa oznacza nawracające objawy zapalne skóry związane z atopią. To wieloczynnikowa choroba łącząca w sobie anomalie w postaci uszkodzenia bariery naskórkowej (skóra jest sucha i szczególnie wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych) oraz tendencji do uczuleń. Zachorowalność na AZS wzrosła trzykrotnie w ciągu 30 lat w krajach uprzemysłowionych (def. za Fundacją do Walki z AZS)

U dzieci pojawia się najczęściej w pierwszych miesiącach życia, za główne przyczyny uważa się predyspozycje genetyczne oraz środowisko.
O ile na dziedziczenie genetyczne nie mamy wielkiego wpływu, o tyle jesteśmy w stanie zapewnić naszym Skarbom odpowiednie warunki do rozwoju. Środki do prania które wybieramy w dużej mierze wpływają na stan skóry noworodka (należą do grupy czynników podrażniających). Równie istotne jest to, jak przyszła Mama robi pranie zanim dziecko pojawi się w domu. Listki do prania SMART Eco Wash zostały przebadane klinicznie i posiadają atest CRL w Kanadzie. Zarówno wersja Bezzapachowa, jak i o delikatnym Zapachu świeżości gwarantują bezpieczne pranie. Zamiast testować na własnych dzieciach odporność na różne detergenty, lepiej od razu sięgnąć po bezpieczny środek do prania. Niepożądane reakcje skórne mogą wystąpić również w późniejszym okresie, nawet jeśli pierwsze miesiące życia dziecka nie wskazują na żadne problemy alergiczne. Również żadna z osób już zmagających się z AZS nie wskazała na niepożądane reakcje skórne po praniu w listkach SMART Eco Wash.

Stwórz dla swojego dziecka bezpieczne otoczenie.

Przekaż informację znajomym, pomóż nam w edukacji byśmy wszyscy byli mądrzejszymi oraz bardziej odpowiedzialnymi Konsumentami. Dbajmy o zdrowie naszych dzieci, nasze własne, oraz naszej planety.

Innowacyjna formuła listków do prania SMART Eco Wash jest oparta głównie na składnikach naturalnych (pochodzenia roślinnego) Listki nie zawierają żadnych zbędnych i nieaktywnych substancji, stąd możliwy jest tak kompaktowy rozmiar detergentu. Listek do prania SMART eco wash to sama esencja preparatu piorącego.
SMART eco wash listki do prania to krok naprzód w dziedzinie rozwoju detergentów i stanowcza odpowiedź na stale rosnącą liczbę alergii w społeczeństwie.

SMART Eco Wash listki piorące i zmięczające 2w1 to produkt rekomendowany do prania bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych, jak również ubrań całej rodziny. Rekomendowane są do prania pościeli rodziców, w której niejednokrotnie śpią również dzieci, czując się bezpiecznie w obecności Mamy i Taty. Pościel uprana w listkach jest miękka, może być delikatnie i świeżo pachnąca, jest dla dzieci równie bezpiecznym miejscem snu i odpoczynku, co ich własne łóżeczka, bo pozbawiona wszelkich szkodliwych pozostałości po praniu.
Funkcjonalne Chusteczki SMART Wash to sposób na wspomaganie prania w łatwy i szybki sposób.